Onze centra

Info voor volwassenen.

Wie zijn wij?

Het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling Antwerpen (VKA) is een centrum dat hulpverlening aanbiedt bij kindermishandeling. Wij werken voor de provincie Antwerpen, maar om de regio's Mechelen en Turnhout beter te bereiken hebben we daar twee antennediensten.

Indien je geconfronteerd wordt met een situatie van kindermishandeling in de provincie Antwerpen, kan je met ons centrum contact kan opnemen tussen 10 en 12 u en tussen 14 en 16 u.

Gelieve eerst telefonisch een afspraak te maken, zo kunnen wij voldoende tijd voor u vrij maken.

Het VKA is een organisatie die erkend en gesubsidieerd wordt door de Vlaamse Gemeenschap en Kind en Gezin.
Buiten de kantooruren is er een permanentiesysteem voor ernstige crisissituaties inzake kindermishandeling. Je kan hier dan terecht voor telefonisch advies.

Vertrouwenscentrum Antwerpen

03/230.41.90

Prof. Claraplein 1, 2018 Antwerpen
fax: 03/230.45.82
e-mail: info@vkantwerpen.be

Het gebouw is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
Klik hier voor de wegbeschrijving

 

Vertrouwenscentrum Mechelen

015/20.21.31

Maurits Sabbestraat 119, 2800 Mechelen
fax: -
e-mail: info@vkmechelen.be

Het gebouw is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
Onze dienst is gelegen aan de achterzijde van het 'oud moederhuis': achteraan de meest linkse deur.
Klik hier voor de wegbeschrijving

 

Vertrouwenscentrum Turnhout

014/42.22.03

Koningin Astridlaan 54, 2300 Turnhout
fax: 014/42 18 66
e-mail: info@vkturnhout.be

Het gebouw is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
Klik hier voor de wegbeschrijving

 

Medewerkers Antwerpen
An Scheers (maatschappelijk assistent)
an.scheers@vkantwerpen.be
Anja Van Looveren (kinderpsycholoog)
anja.vanlooveren@vkantwerpen.be
Bart Weustenraad (teamcoördinator/maatschappelijk assistent)
bart.weustenraad@vkantwerpen.be
Bieke Detavernier (kinderpsycholoog)
bieke.detavernier@vkantwerpen.be
Eline Simons (bachelor in de toegepaste psychologie)
eline.simons@vkantwerpen.be
Geert De Maegt (administratief medewerker)
geert.demaegt@vkantwerpen.be
Inge Vanderstraete (medisch directeur/ kinderpsychiater/vertrouwensarts)
inge.vanderstraete@vkantwerpen.be
Jill Aubry (gegradueerde in de orthopedagogie)
jill.aubry@vkantwerpen.be
Eric Vercruyssen (kinderarts/vertrouwensarts)
Eric.Vercruyssen@vkantwerpen.be
Kirsten Tiebos (administratief medewerker)
kirsten.tiebos@vkantwerpen.be
Lien Bervoets (bachelor in de orthopedagogie)
lien.bervoets@vkturnhout.be
Marina De beuckelaer (kinderpsycholoog)
marina.debeuckelaer@vkantwerpen.be
Silke Van Gool (criminoloog)
silke.vangool@vkantwerpen.be
Stef Anthoni (Algemeen directeur - psycholoog)
stef.anthoni@vkantwerpen.be
Stein De Sterck (klinisch psycholoog)
stein.desterck@vkantwerpen.be
Tessy Thys (psycholoog)
tessy.thys@vkantwerpen.be
Tine Destoop (criminoloog)
tine.destoop@vkantwerpen.be
Veerle Hermans (administratief medewerker)
veerle.hermans@vkantwerpen.be
Vicci Aerts (maatschappelijk assistent)
vicci.aerts@vkantwerpen.be
Medewerkers Mechelen
Anita Croes (sociale readaptatiewerker)
anita.croes@vkmechelen.be
Griet Proost (coördinator/maatschappelijk assistent)
griet.proost@vkmechelen.be
Kirsten Tiebos (administratief medewerker)
kirsten.tiebos@vkantwerpen.be
Stien Cleeren (maatschappelijk assistent)
stien.cleeren@vkmechelen.be
Tinne Huybrechts (maatschappelijk assistent)
tinne.huybrechts@vkmechelen.be

 

Giften aan het VK

Regelmatig ondersteunen organisaties en privé-personen onze werking. Deze financiële bijdragen stelt het VK in staat om essentiële aankopen te doen die onze werking optimaliseren. Tegelijkertijd is het echter ook een morele ondersteuning van het VK. Deze mensen en organisaties drukken op die manier hun waardering voor onze werking uit. Het stimuleert de teamleden om zich te blijven inspannen om de hulp voor mishandelde kinderen en hun gezinnen verder blijvend te verbeteren.

Je kan een fiscaal attest krijgen voor giften vanaf 40 euro. Als je een legaat wenst na te laten kan dat ook door gebruik te maken van de techniek van een duolegaat. Daardoor kan je de andere begunstigde ontheffen van successierechten. Voor meer info, neem contact op met de Algemeen Directeur.

Giften zijn van harte welkom op het rekeningnummer van het Vertrouwenscentrum Antwerpen: 001-1957347-60.
Medewerkers Turnhout
Dorien Van Bavel (maatschappelijk werker)
dorien.vanbavel@vkturnhout.be
Els Swolfs (coördinator/gegradueerde in de orthopedagogie)
els.swolfs@vkturnhout.be
Lien Bervoets (gegradueerde in de orthopedagogie)
lien.bervoets@vkturnhout.be
Nancy Claes (administratief medewerker)
nancy.claes@vkturnhout.be
Ilka Sweere (kinderpsycholoog)
ilka.sweere@vkantwerpen.be
Sofie Claes (maatschappelijk werker)
sofie.claes@vkturnhout.be
Sofie Van Doninck (maatschappelijk werker)
sofie.vandoninck@vkturnhout.be

 

Onze uitleendiensten

Het Vertrouwenscentrum Antwerpen beschikt over een uitgebreide mediatheek. Op onze antennediensten te Turnhout en Mechelen kan je een beperkt aantal boeken en video's raadplegen. Deze kunnen uitgeleend worden, mits een waarborgsom.

Voor meer uitgebreide informatie of videomateriaal, verwijzen we je naar de bibliotheek van Kind en Gezin te Brussel: www.kindengezin.be