Contact

Alle contactgegevens over onze centra.

Vertrouwenscentrum
Antwerpen

03/230.41.90

Prof. Claraplein 1, 2018 Antwerpen
fax: 03/230.45.82
e-mail: info@vkantwerpen.be

Het gebouw is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.



Toon in Google maps
 

Vertrouwenscentrum
Mechelen

015/20.21.31

Maurits Sabbestraat 119, 2800 Mechelen
fax: -
e-mail: info@vkmechelen.be

Het gebouw is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
Onze dienst is gelegen aan de achterzijde van het 'oud moederhuis': achteraan de meest linkse deur.

Toon in Google maps
 

Vertrouwenscentrum
Turnhout

014/42.22.03

Koningin Astridlaan 54, 2300 Turnhout
fax: 014/42 18 66
e-mail: info@vkturnhout.be

Het gebouw is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.



Toon in Google maps
Buiten de kantooruren is er een permanentiesysteem voor ernstige crisissituaties inzake kindermishandeling. Je kan hier dan terecht voor telefonisch advies.

! Opgelet: Wegens technische storingen in de software van onze telefooncentrale  is het mogelijk dat wij op sommige ogenblikken niet of moeilijk telefonisch bereikbaar zijn. Gelieve in dat geval later terug te bellen, of te mailen naar uw contactpersonen van het VK of naar het algemene e-mailadres van de betrokken vestiging (info@vkantwerpen.be / info@vkmechelen.be / info@vkturnhout.be). Alvast onze excuses voor het ongemak, men tracht dit zo snel mogelijk op te lossen.

Medewerkers Antwerpen

An Scheers
maatschappelijk assistent

an.scheers@vkantwerpen.be

Anja Van Looveren
kinderpsycholoog

anja.vanlooveren@vkantwerpen.be

Ann-Sofie D'Hollander
kinderpsycholoog

Ann-Sofie.Dhollander@vkantwerpen.be

Annelies De Bie
assistent in de toegepaste psychologie

annelies.debie@vkantwerpen.be

Annelies Lamens
criminologe

annelies.lamens@vkantwerpen.be

Bart Weustenraad
maatschappelijk assistent/teamco÷rdinator

bart.weustenraad@vkantwerpen.be

Bieke Detavernier
kinderpsycholoog

bieke.detavernier@vkantwerpen.be

Eline Simons
bachelor in de toegepaste psychologie

eline.simons@vkantwerpen.be

Eric Vercruyssen
kinderarts - Vertrouwensarts

eric.vercruyssen@vkantwerpen.be

Geert De Maegt
administratief medewerker

geert.demaegt@vkantwerpen.be

Ilka Sweere
kinderpsycholoog

ilka.sweere@vkantwerpen.be

Inge Vanderstraete
medisch directeur/ kinderpsychiater/vertrouwensarts

inge.vanderstraete@vkantwerpen.be

Jill Aubry
gegradueerde in de orthopedagogie

jill.aubry@vkantwerpen.be

Joke Hotterbeekx
maatschappelijk assistent

joke.hotterbeekx@vkantwerpen.be

Julie Goessens
kinderpsycholoog

julie.goessens@vkantwerpen.be

Kirsten Tiebos
administratief medewerker

kirsten.tiebos@vkantwerpen.be

Magali Timmermans
assistent in de toegepaste psychologie

magali.timmermans@vkantwerpen.be

Marina De beuckelaer
kinderpsycholoog

marina.debeuckelaer@vkantwerpen.be

Pieter Jan Buyse
criminoloog

pieterjan.buyse@vkantwerpen.be

Stef Anthoni
algemeen directeur - psycholoog - seksuoloog

stef.anthoni@vkantwerpen.be

Stein De Sterck
kinderpsycholoog

stein.desterck@vkantwerpen.be

Tessy Thys
psycholoog

tessy.thys@vkantwerpen.be

Tine Destoop
criminoloog

tine.destoop@vkantwerpen.be

Veerle Hermans
administratief medewerker

veerle.hermans@vkantwerpen.be

Vicci Aerts
maatschappelijk assistent

vicci.aerts@vkantwerpen.be

Medewerkers Mechelen

Anita Croes
sociale readaptatiewerker

anita.croes@vkmechelen.be

Annelies De Bie
assistent in de toegepaste psychologie

annelies.debie@vkantwerpen.be

Griet Proost
maatschappelijk assistente / co÷rdinator

griet.proost@vkmechelen.be

Julie Goessens
kinderpsycholoog

julie.goessens@vkantwerpen.be

Kirsten Tiebos
administratief medewerker

kirsten.tiebos@vkantwerpen.be

Stien Cleeren
maatschappelijk assistente

stien.cleeren@vkmechelen.be

Tinne Huybrechts
maatschappelijk assistente

tinne.huybrechts@vkmechelen.be

Medewerkers Turhnhout

An Peeters
administratief medewerker

an.peeters@vkturnhout.be

Dorien Van Bavel
maatschappelijk werker

dorien.vanbavel@vkturnhout.be

Els Swolfs
gegradueerde in de orthopedagogie / co├Ârdinator

els.swolfs@vkturnhout.be

Ilka Sweere
kinderpsycholoog

ilka.sweere@vkantwerpen.be

Lien Bervoets
gegradueerde in de orthopedagogie

lien.bervoets@vkturnhout.be

Shauni Vromans
maatschappelijk werker

shauni.vromans@vkturnhout.be

Sofie Claes
maatschappelijk werker

sofie.claes@vkturnhout.be

Sofie Van Doninck
maatschappelijk werker

sofie.vandoninck@vkturnhout.be